Penzion Vanessa, ubytování Brno, penzion Brno

NOVINKY

Valentýn se blíží ....

Myslete dopředu. Již 14. února tu bude opět svátek zamilovaných. Jako každý rok se můžete těšit na valentýnskou výzdobu a malou pozornost na pokoji. Samozřejmostí je káva a džus zdarma.

Rezervujte Váš pokoj včas.

Těšíme se na Vás

Podzimní balíček

Podzimní balíček - Budete opět znovu fit a nabytí novou energi

    • ubytování na jednu noc ve wellness pokoji s vířivou vanou
    • zdarma antistres balíček
    • cena platí na pokoji harmony
  • Cena za balíček pro dvě osoby 1690 Kč

MDŽ v Penzionu Vanessa

Blíží se Mezinárodní den žen... buďte letos originální ... dopřejte si se svojí milovanou ženou víkend plný romantiky a odpočinku v rodinném penzionu Vanessa například v jednom z našich wellness pokojů s vířivou vanou.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :) 

Malá pozornost pro Vás :)

Při ubytování v penzionu Vanessa od nás budete mít na pokoji nachystanou malou pozornost :)

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Březnové veletrhy v Brně

Blíží se nám březen a s ním i velká spousta veletrhů a akcí v Brně. Penzion Vanessa Vám nabízí příjemné komfortní ubytování vzdálené jen několik minut od areálu BVV.

Zejména si nenechte ujít známé veletrhy Silva Regina, Prodítě, Amper či Opta, Motosalon, Techagro a další.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Snídaně v penzionu Vanessa :)

Takto si u nás hosté mohou denně pochutnat na snídaních.. Dobrou chuť.. :-)


Den Sv. Valentýna v penzionu Vanessa :)

Blíží se den Sv. Valentýna. Buďte letos originální :) Potěšte svoji drahou polovičku a dopřejte si společný oddych. Prožijte třeba romantický víkend v jednom z našich wellness pokojů s vířivou vanou v klidném penzionu Vanessa :)

Přijměte od nás malou pozornost v podobě romantické výzdoby pokoje :)

Únorové veletrhy v Brně

I nejkratší měsíc v roce - měsíc únor - nabízí mnoho akcí a veletrhů ve městě Brno. Kdo by neznal velkolepý mezinárodní veletrh Styl a Kabo. Těšit se na ně můžete od 22. do 24.2.2020. Dále se bude konat známý Stavební veletrh nebo Veletrh nábytku Mobitex a další.

Tímto Vás srdečně zveme, abyste využili příjemného ubytování v penzionu Vanessa, který je vzdálen jen několik minut od areálu BVV, kde se tyto, ale i mnoho dalších akcí koná.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Lednové veletrhy a akce v Brně

V měsíci lednu se můžete těšit např. na Mezinárodní výstavu psů, veletrh Zelená burza, Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu GO a mnoho dalších.

Spojte návštěvu těchto akcí s ubytováním a užijte si krásné a uvolněné chvíle v penzionu Vanessa, který se nachází jen několik minut od areálu BVV. Přijďte se zahřát do jednoho z našich komfortních wellness pokojů s vířivou vanou či privátní saunou a vychutnávejte odpočinek :)

Šťastný Nový rok 2020 :)

Mikulášská nadílka

Svatý Mikuláš už brzy zaklepe na dveře a přinese s sebou nejen nadílku těm nejmenším, ale také jedny z prvních ozvěn adventu.
U nás Mikuláš odměňuje nejen děti, ale všechny své návštěvníky. A to v předvečer svého jména, i v den svého svátku. Drobné překvapení u nás nalezne každý.

#Mikuláš #překvapení #penzion #nadílka #oslava 

Adventní čas v penzionu Vanessa

Advent má být čas pohody a radosti z přicházejících svátků a s nimi spojeného volna. V našem penzionu Vám nabízíme relaxaci na našich wellness pokojích s vířivou vanou či finskou saunou přímo na pokoji.
Ubytování u nás můžete spojit s návštěvou Vánočních trhů, které se konají v centru Brna hned na několika místech (29.11.2019-5.1.2020) a v areálu BVV (6.-15.12.2019), který je vzdálen jen pár minut od penzionu Vanessa.
Brno se také může pochlubit výstavou největšího zlatého pokladu na světě - Poklad Inků, která se taktéž koná na BVV do konce ledna 2020.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Oslavte sv. Martina

Sem vložte podnadpis

Svatý Martin se blíží. Ať už bude na koni, nebo bez, zimy se bát nemusíte. V našem penzionu vám může být pořádně teplo. O teplo a pohodu se postarají naše vířivé vany a sauny.

Pokud chcete oslavit sv. Martina se vší parádou, přijde jistě k duhu tradiční svatomartinská husa. Z našeho penzionu je to jen pár kroků do restaurace Na Piavě, kde se jistě najde i něco dobrého na zapití. A kdyby jste zatoužili po čistě tekutém opojení, velice snadno a jednoduše se od nás dopravíte přímo do centra, kde se můžete v době 12.-15. těšit na Vin(n)osti sv. Martina a ochutnat tak nejedno dobré víno z Moravy.🍷

Po kvalitní oslavě si můžete odpočinout u nás. Nabízíme několik pokojů s vířivými vanami přímo na pokoji, a pokoj s vlastní privátní saunou. Přijďte u nás strávit chladné podzimní dny. U nás vám bude teplo.

Malé občerstvení :)

K posezení na terase/ v zahradě, podáváme našim hostům občerstvení zdarma. Bylinky i ovoce (kromě pomeranče ) jsou z naší zahrádky. 

Hudební akce v Brně

Máte rádi tanec a hudbu? :) Tím pádem si rozhodně nenechte ujít Mezinárodní taneční festival současné a neoklasické baletní tvorby Dance Brno 100, Festival uprostřed 2019, Operu na Špilberku, nebo Maraton hudby Brno, které se konají již v tomto prosluněném měsíci červnu v Brně.

Spojte návštěvu těchto akcí s příjemným ubytováním v penzionu Vanessa :)

Ignis Brunensis Ohňostroje 2019

Nenechte si ujít již 22.ročník velkolepé světové soutěže ohňostrojů :) Soutěž odstartovala prvním ohňostrojem 1.6. 2019 z dílny České Republiky a zanechal mnohé diváky v úžasu. Tím však show nekončí a na Brněnské přehradě budete mat možnost vidět další, tentokrát Portugalský ohňostroj již ve středu 5.6.

Letos se na hladině Brněnské přehrady představí také:

8.6.2019 - FILIPÍNY

12.6.2019 - NORSKO

Zajistěte si, abyste po tomto nezapomenutelném zážitku mohli usínat v příjemném prostředí a přijďte k nám do Penziónu Vanessa :)

Blíží se nám březen a s ním i březnové veletrhy a akce v Brně. Konat se zde budou např. veletrhy jako Amper, Opta, Svět ženy, Prodítě a další.

Naopak se začínajícím březnem se nám pomalu, ale jistě blíží konec velkolepé "Světové výstavy TITANIC", která se taktéž koná v areálu BVV a Penzion Vanessa Vám tímto nabízí příjemné komfortní ubytování právě v jeho blízkosti.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

penzion Brno, ubytování Brno, penzion Vanessa