Penzion Vanessa, ubytování Brno, penzion Brno

NOVINKY

Valentýn se blíží ....

Myslete dopředu. Již 14. února tu bude opět svátek zamilovaných. Jako každý rok se můžete těšit na valentýnskou výzdobu a malou pozornost na pokoji. Samozřejmostí je káva a džus zdarma.

Rezervujte Váš pokoj včas.

Těšíme se na Vás

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Podzimní balíček

Podzimní balíček - Budete opět znovu fit a nabytí novou energi

    • ubytování na jednu noc ve wellness pokoji s vířivou vanou
    • zdarma antistres balíček
    • cena platí na pokoji harmony
  • Cena za balíček pro dvě osoby 1690 Kč

MDŽ v Penzionu Vanessa

Blíží se Mezinárodní den žen... buďte letos originální ... dopřejte si se svojí milovanou ženou víkend plný romantiky a odpočinku v rodinném penzionu Vanessa například v jednom z našich wellness pokojů s vířivou vanou.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :) 

Malá pozornost pro Vás :)

Při ubytování v penzionu Vanessa od nás budete mít na pokoji nachystanou malou pozornost :)

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Březnové veletrhy v Brně

Blíží se nám březen a s ním i velká spousta veletrhů a akcí v Brně. Penzion Vanessa Vám nabízí příjemné komfortní ubytování vzdálené jen několik minut od areálu BVV.

Zejména si nenechte ujít známé veletrhy Silva Regina, Prodítě, Amper či Opta, Motosalon, Techagro a další.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Snídaně v penzionu Vanessa :)

Takto si u nás hosté mohou denně pochutnat na snídaních.. Dobrou chuť.. :-)


Den Sv. Valentýna v penzionu Vanessa :)

Blíží se den Sv. Valentýna. Buďte letos originální :) Potěšte svoji drahou polovičku a dopřejte si společný oddych. Prožijte třeba romantický víkend v jednom z našich wellness pokojů s vířivou vanou v klidném penzionu Vanessa :)

Přijměte od nás malou pozornost v podobě romantické výzdoby pokoje :)

Únorové veletrhy v Brně

I nejkratší měsíc v roce - měsíc únor - nabízí mnoho akcí a veletrhů ve městě Brno. Kdo by neznal velkolepý mezinárodní veletrh Styl a Kabo. Těšit se na ně můžete od 22. do 24.2.2020. Dále se bude konat známý Stavební veletrh nebo Veletrh nábytku Mobitex a další.

Tímto Vás srdečně zveme, abyste využili příjemného ubytování v penzionu Vanessa, který je vzdálen jen několik minut od areálu BVV, kde se tyto, ale i mnoho dalších akcí koná.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Lednové veletrhy a akce v Brně

V měsíci lednu se můžete těšit např. na Mezinárodní výstavu psů, veletrh Zelená burza, Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu GO a mnoho dalších.

Spojte návštěvu těchto akcí s ubytováním a užijte si krásné a uvolněné chvíle v penzionu Vanessa, který se nachází jen několik minut od areálu BVV. Přijďte se zahřát do jednoho z našich komfortních wellness pokojů s vířivou vanou či privátní saunou a vychutnávejte odpočinek :)

Šťastný Nový rok 2020 :)

Mikulášská nadílka

Svatý Mikuláš už brzy zaklepe na dveře a přinese s sebou nejen nadílku těm nejmenším, ale také jedny z prvních ozvěn adventu.
U nás Mikuláš odměňuje nejen děti, ale všechny své návštěvníky. A to v předvečer svého jména, i v den svého svátku. Drobné překvapení u nás nalezne každý.

#Mikuláš #překvapení #penzion #nadílka #oslava 

Adventní čas v penzionu Vanessa

Advent má být čas pohody a radosti z přicházejících svátků a s nimi spojeného volna. V našem penzionu Vám nabízíme relaxaci na našich wellness pokojích s vířivou vanou či finskou saunou přímo na pokoji.
Ubytování u nás můžete spojit s návštěvou Vánočních trhů, které se konají v centru Brna hned na několika místech (29.11.2019-5.1.2020) a v areálu BVV (6.-15.12.2019), který je vzdálen jen pár minut od penzionu Vanessa.
Brno se také může pochlubit výstavou největšího zlatého pokladu na světě - Poklad Inků, která se taktéž koná na BVV do konce ledna 2020.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

Oslavte sv. Martina

Sem vložte podnadpis

Svatý Martin se blíží. Ať už bude na koni, nebo bez, zimy se bát nemusíte. V našem penzionu vám může být pořádně teplo. O teplo a pohodu se postarají naše vířivé vany a sauny.

Pokud chcete oslavit sv. Martina se vší parádou, přijde jistě k duhu tradiční svatomartinská husa. Z našeho penzionu je to jen pár kroků do restaurace Na Piavě, kde se jistě najde i něco dobrého na zapití. A kdyby jste zatoužili po čistě tekutém opojení, velice snadno a jednoduše se od nás dopravíte přímo do centra, kde se můžete v době 12.-15. těšit na Vin(n)osti sv. Martina a ochutnat tak nejedno dobré víno z Moravy.🍷

Po kvalitní oslavě si můžete odpočinout u nás. Nabízíme několik pokojů s vířivými vanami přímo na pokoji, a pokoj s vlastní privátní saunou. Přijďte u nás strávit chladné podzimní dny. U nás vám bude teplo.

Malé občerstvení :)

K posezení na terase/ v zahradě, podáváme našim hostům občerstvení zdarma. Bylinky i ovoce (kromě pomeranče ) jsou z naší zahrádky. 

Hudební akce v Brně

Máte rádi tanec a hudbu? :) Tím pádem si rozhodně nenechte ujít Mezinárodní taneční festival současné a neoklasické baletní tvorby Dance Brno 100, Festival uprostřed 2019, Operu na Špilberku, nebo Maraton hudby Brno, které se konají již v tomto prosluněném měsíci červnu v Brně.

Spojte návštěvu těchto akcí s příjemným ubytováním v penzionu Vanessa :)

Ignis Brunensis Ohňostroje 2019

Nenechte si ujít již 22.ročník velkolepé světové soutěže ohňostrojů :) Soutěž odstartovala prvním ohňostrojem 1.6. 2019 z dílny České Republiky a zanechal mnohé diváky v úžasu. Tím však show nekončí a na Brněnské přehradě budete mat možnost vidět další, tentokrát Portugalský ohňostroj již ve středu 5.6.

Letos se na hladině Brněnské přehrady představí také:

8.6.2019 - FILIPÍNY

12.6.2019 - NORSKO

Zajistěte si, abyste po tomto nezapomenutelném zážitku mohli usínat v příjemném prostředí a přijďte k nám do Penziónu Vanessa :)

Blíží se nám březen a s ním i březnové veletrhy a akce v Brně. Konat se zde budou např. veletrhy jako Amper, Opta, Svět ženy, Prodítě a další.

Naopak se začínajícím březnem se nám pomalu, ale jistě blíží konec velkolepé "Světové výstavy TITANIC", která se taktéž koná v areálu BVV a Penzion Vanessa Vám tímto nabízí příjemné komfortní ubytování právě v jeho blízkosti.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)

penzion Brno, ubytování Brno, penzion Vanessa