NOVINKY

Malé občerstvení :)

K posezení na terase/ v zahradě, podáváme našim hostům občerstvení zdarma. Bylinky i ovoce (kromě pomeranče ) jsou z naší zahrádky. 

Hudební akce v Brně

Máte rádi tanec a hudbu? :) Tím pádem si rozhodně nenechte ujít Mezinárodní taneční festival současné a neoklasické baletní tvorby Dance Brno 100, Festival uprostřed 2019, Operu na Špilberku, nebo Maraton hudby Brno, které se konají již v tomto prosluněném měsíci červnu v Brně.

Spojte návštěvu těchto akcí s příjemným ubytováním v penzionu Vanessa :)

Ignis Brunensis Ohňostroje 2019

Nenechte si ujít již 22.ročník velkolepé světové soutěže ohňostrojů :) Soutěž odstartovala prvním ohňostrojem 1.6. 2019 z dílny České Republiky a zanechal mnohé diváky v úžasu. Tím však show nekončí a na Brněnské přehradě budete mat možnost vidět další, tentokrát Portugalský ohňostroj již ve středu 5.6.

Letos se na hladině Brněnské přehrady představí také:

8.6.2019 - FILIPÍNY

12.6.2019 - NORSKO

Zajistěte si, abyste po tomto nezapomenutelném zážitku mohli usínat v příjemném prostředí a přijďte k nám do Penziónu Vanessa :)

Blíží se nám březen a s ním i březnové veletrhy a akce v Brně. Konat se zde budou např. veletrhy jako Amper, Opta, Svět ženy, Prodítě a další.

Naopak se začínajícím březnem se nám pomalu, ale jistě blíží konec velkolepé "Světové výstavy TITANIC", která se taktéž koná v areálu BVV a Penzion Vanessa Vám tímto nabízí příjemné komfortní ubytování právě v jeho blízkosti.

Těší se na Vás kolektiv penzionu Vanessa :)